Usługi

W BrodaTattoo jakość i rzetelność są priorytetem,

a renomę marki stanowią opinie moich klientów.

Autorskie wzory tworzone cyfrowo

Cyfrowe projekty
Wszystkie etapy tatuowania, które można - są w BrodaTattoo skomputeryzowane oraz tworzone ręcznie.

Projekt co prawda rysuje przy użyciu Apple Pencil by ręka nie odzwyczaiła się od naturalnej pracy - natomiast dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu oraz Ipadowi możliwości szkicowania, manipulacji obrazem oraz jego obróbki są nieograniczone.

Dowiedz się więcej

Termograficzny druk kalki

Termograficzna technologia
Proces odbijania kalki na skórze dotychczas był czasochłonny i nie tak precyzyjny jak pozwalają na to obecne możliwości.
W BrodaTattoo ten etap przeprowadzam przy użyciu drukarki termograficznej dzięki czemu przygotowany uprzednio cyfrowy projekt - jest w dosłownie w chwilę ``wydrukowywany`` i gotowy do odbicia na skórze.
Dzięki temu proces tatuowania rozpoczynamy z idealnie odwzorowanym projektem a każda jego linia zachowuje jakość jak na ekranie komputera.

Nowoczesny sprzęt

Catridge Needle System
Pracuje tylko i wyłącznie na najnowszych maszynkach rotacyjnych marki EQUALISER™ co pozwala na używanie systemu Catridge zamiast standardowych igieł co znaczącą zmniejsza odczuwanie bólu przez klienta , wydłuża możliwy czas pracy ze skórą zachowując tym samym tempo powstawania projektów a także znacząco przekłada się na jakość o czym przekonasz się już po pierwszych 5min w BrodaTattoo!
Dowiedz się więcej

Najlepsze tusze na rynku

Najlepsze tusze na rynku!
Wiele osób o tym zapomina ale to zarówno jakość igieł jak i tuszy stanowi o wyglądzie Twojego tatuażu w kolejnych latach.World Famous Tattoo Ink - opatentowana formuła łącząca najwyższej jakości pigment z doskonałą konsystencją! Farby World Famous Ink oferują największą zawartość pigmentu, gwarantując bogate i mocno nasycone barwy na lata. Używana przez artystów z całego świata!

Dermalize PRO Protective

Opatrunek Dermalize Pro
To właśnie proces gojenia się tatuażu jest tym najważniejszym. Od niego zależy jak Twoja praca będzie wyglądać i czy nie straci swoich walorów nad którymi godzinami pocił się tatuator.
W BrodaTattoo po zabiegu zamiast oldschoolowego opatrunku z foli spożywczej dostaniesz opatrunek Dermalize Pro tzw. ``sztuczną skórę `` co zapewni Ci komfort , bezpieczeństwo oraz wewnętrzny spokój, że Twój tatuaż goi się prawidłowo.
Dowiedz się więcej o opatrunkach

Wsparcie także po sesji!

Wsparcie także po sesji tatuażu.
Zacząłem tatuować z pasji i to ona towarzyszy każdemu tworzonemu przeze mnie tatuażowi. Dla mnie to codzienność ale Tobie może towarzyszyć wiele niepewności, które na bieżąco będę rozwiewał także po sesji!

Masz pytania?

Zadzwoń: kom.+0 505 151 961

Założenie opatrunku

Komfort przede wszystkim !

_

Często moi klienci są z innych miejscowości czy też poza terenami Polski. Przez to też po sesji – pielęgnacja tatuażu była dla nich ( ale nie tylko ) problematyczna.  Nowości dają możliwość zniwelowania tego problemu do 0. DERMALIZE PRO tzw. sztuczna skóra – pozwoli Ci podczas najbardziej problematyczny dla Ciebie okresu gojenia – zniwelować Twoją troskę o nowe dzieło do 0 😉  Po założeniu tego opatrunku zapominasz na najbliższy czas o tatuażu nie musząc go nawet przemywać a do tego goi się on szybciej niż przy użyciu standarowego opatrunku. W tym początkowym etapie zbędna Ci też będzie tak nielubiana przez wszystkich wazelina co może być zbawienne np. w czasie zimy;) 

Tatuowanie

No i FINAŁ przygotowań!

_

Po odpowiednim zdezynfekowaniu i przygotowaniu całego stanowiska możemy odpalić maszynkę!
Skupienie, precyzja w każdym ruchu i dobra muzyka towarzyszą nam przez dobrych kilka godzin – zazwyczaj pracuję nad większymi projektami.
Nie używam znieczuleń – pracuje bardzo delikatnie. Przy zabiegu natomiast zamiast podstawowych kosmetyków typu wazelina – używam odpowiedniej antyalergicznej chemii która odpowiednio zabezpieczy Twoją skórę , schłodzi oraz obkurczy naczynia krwionośne dzięki czemu sesja będzie dla Ciebie przyjemniejsza.

Odbicie kalki

Zrelaksuj się – to zajmie chwilkę!

_

W moim przypadku kalka odbijania ręcznie wymaga dużego nacisku ręki przez co linie idą nienaturalnym torem i nie są tak precyzyjne jak mogłyby być.
W związku z powyższym niezastapiona stała mi się termo drukarka marki Brother. Sprzęt ten pozwala mi na BŁYSKAWICZNE przygotowanie kalki każdego wzoru a także w przypadku tych odważniejszych sesji – „przymierzenie” danego motywu i oswojenie się z nim nawet jeszcze kilka dni przed sesją dzięki fotograficznej jakości termowydruku!

Wizualizacja projektu

Niepewność? -stanowcze NIE!

_

Gdy sam mam zrobić sobie tatuaż – zawsze zastanawia mnie jak to będzie wyglądać finalnie ?  Tej niepewności w BrodaTattoo nie doświadczysz!
Po pierwsze – na bazie Twojego zdjęcia rysowany jest projekt i finalnie „na Ciebie” nanoszony dzięki czemu po otrzymaniu samego projektu dostaniesz ode mnie także wizualizację dzięki czemu zobaczysz jak wyglądał/a byś z nowym nabytkiem co w większości zobrazuje Tobie tą wspaniałą zmianę.

Projekt tatuażu

Autorskie projekty tworzone cyfrowo

_

Tatuaż to coś wyjątkowego z założenia – dlatego przygotowuje tylko projekty autorskie. Nie pracuje na czyichś projektach i nie kopiuje prac. Dużą cześć finalnego tatuażu stanowi właśnie etap projektowania. Tworze prace cyfrowo odręcznie w oparciu o Twoją wizję, Twój pomysł oraz uwagi. W wiadomości do mnie napisz proszę dlaczego interesuje Cię dany motyw oraz wszystkie kluczowe i mające wpływ na finalny wygląd – informację. To wszystko sprawi, że wzór, który dla Ciebie przygotuje – będzie tylko i wyłącznie Twój – NIEPOWTARZALNY! Poniżej na krótkim filmie możesz zobaczyć o czym mowa 😉

” ŁĄCZY NAS PASJA DO SZTUKI „