FAQ

  • Nie tatuuje osób niepełnoletnich – bez wyjątku. Tatuaż musi być przemyślany – daj sobie czas by była to rozsądna decyzja.
  • Jeżeli zależy Ci na sesji w BrodaTattoo – w wiadomości do mnie podaj proszę wszelkie ważne i istotne dla projektu informację takie jak: -orientacyjne wymiary tatuażu w centymetrach ( mały czy duży naprawdę niewiele mi mówi) , -dokładny opis wraz z przykładowymi pracami, pomysłami i wizjami na Twój wymarzony wzór, -wszystkie szczegóły i drobnostki, które mogą mieć znaczenie przy projektowaniu wzoru. Dzięki temu mogę spersonalizować projekt i sprawić, że będzie naprawdę TWÓJ.
*Po otrzymaniu powyższych informacji jestem w stanie konkretnie określić wycenę projektu -wcześniej jest to niemożliwe (wyjątkiem są okresowe promocje) .
*Tatuaż to sztuka a nie rzemiosło tak więc nie kopiuje cudzych prac. Wzór przygotowuję stricte pod Ciebie i pod Twoją anatomię ciała. Zależy mi na unikatowości tak więc wykonuję tylko i wyłącznie projekty autorskie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – przejrzyj proszę moje profile czy też fanpage BrodaTattoo upewniając się tym samym, że mój styl i charakter pracy Tobie odpowiada.
*Termin możesz zarezerwować u mnie poprzez uiszczenie zadatku w wysokości 50% całkowitej ceny sesji( płatność zadatku przelewem). W przypadku większych projektów – rozłożonych w czasie – warunki finansowe ustalane są indywidualnie.
*Na sesję przyjdź wypoczęty,najedzony i sam/a. Dzięki temu lepiej zniesiesz kilkugodzinne nakłuwanie a ja będę miał większy komfort pracy.
*By zapewnić Tobie komfort oraz jak najwyższą jakość swojej pracy – tatuuje MAXYMALNIE 1 osobę dziennie. Mogę przyjąć 2 osoby w ciągu dnia TYLKO I W WYŁĄCZNIE w przypadku sesji dla par/małżeństw.
*Projekty tworzę ręcznie a to wymaga czasu tak więc gotową pracę wraz z cyfrową wizualizacją otrzymujesz ode mnie na 2 dni przed planowaną sesją.
*Możliwe jest przełożenie daty sesji na 5 dni przed jej terminem. Ja do sesji jestem przygotowany – ty też musisz być – w przypadku gdy nie pojawisz lub sporo spóźnisz się na sesję bez wcześniejszej informacji – zadatek zarówno jak i sesja przepada. Uzasadnione jest to pełnym szacunkiem zarówno do Twojego jak i mojego czasu.
*Zastrzegam sobie prawo do odwołania sesji i odmówienia wykonania tatuażu , jeżeli stwierdzę, że mam ku temu powód bądź jeżeli nie zastosujesz się do moich zaleceń przed sesją. Tatuaż jest zabiegiem na Twoim ciele tak więc proszę tu o rozwagę , odpowiedzialność oraz wstrzemięźliwość w tym okresie od alkoholu czy też innych używek jak i solarium czy używania znieczuleń na własną rękę etc.
*Moje prace oraz wszelkie użyte na tej stronie materiały to moja własność artystyczna i zastrzegam sobie do nich pełne prawa autorskie.
Do zobaczenia na sesjach! BrodaTattoo

Pytania i odpowiedzi

Jak wybrać wzór ?

To pytanie zadaje sobie spore grono osób chcących się wytatuować – nie mając tym samym pomysłu co do samego wzoru. Jeżeli w ciągu 5 min jesteś w stanie zmienić zdanie co do swojego wymarzonego projektu  a Twoje wątpliwości przeobrażają się w potężną fascynacje – zastanów się czy tatuaż to na pewno rozwiązanie dla Ciebie.
Tatuator zaś to nie rzemieślnik i nie tylko za samą jego prace w dniu sesji płacisz 😉
Tatuator winien doradzić odpowiedni pod wieloma aspektami projekt , podyktowany także specyfikacją jego prac ale i wieloletnim doświadczeniem – zaufaj artyście – ten napewno zwróci Twoją uwagę na wiele aspektów o których mogłeś nawet nie pomyśleć – zaufaj mu a będziesz zadowolony/a 😉

Projekt autorski?

Tatuaż ma być Twój, UNIKATOWY, tylko dla Ciebie!
Ładny wzór koleżanki czy pracy z internetu – to wzór który już ktoś ma i już go nosi prawdopodobnie w większej ilości niż 1 szt. Tu musisz sobie zadać pytanie  – chciałbym/chciałabym siedzieć w kinie koło 2 osób ubranych w to samo co ja ?
Płacąc za sesję tatuażu płacisz między innymi także za wiedzę tatuatora – ten widział pewnie już sporooooo prac , jeszcze więcej wykonał  i doradzi jaki wzór mógłby pasować do motywu który na Ciele chcesz uzyskać ale i do Twojej osoby czy charakteru.

Tatuaż powinien Ciebie wyrażać – a w sztuce nie ma ograniczeń!

Ile trwa sesja ?

Studio tatuażu to nie fryzjer czy wyścig na gokartach – sztuka wymaga czasu i cierpliwości.

Jedne projekty tworzy się szybciej – inne zaś wymagają więcej czasu i skupienia. Każda skóra czyt. płótno – także jest inna i wymaga indywidualnego podejścia tak więc te słynne normy cieżko sprecyzować.

Sesja tatuażu to także ten wyjątkowy dzień który wymaga odpowiedniego klimatu, poznania się i stworzenia wspólnie pięknego dzieła. Zaufaj , uzbrój się w cierpliwość pozwalając tym samym spokojnie pracować artyście a ten napewno zrobi wszystko co w jego mocy byś był/a zadowolony/a!

Czy tatuowanie boli ?

Tak tatuowanie boli 😉 ALE SPOKOJNIE ! – jest to dyskomfort a nie typowy ból i pojawia się dopiero przy większych pracach po kilku godzinach pracy – wtedy skóra zaczyna być już mocno obolała ( nic dziwnego ) natomiast wprawna ręka tatuatora oraz odpowiednia chemia sprawi, że ten zabieg w BrodaTattoo będzie dla Ciebie przyjemnością i napewno wrócisz po więcej dzieł 😉

Ile trzeba czekać na termin sesji ?

W BrodaTattoo tatuuje maksymalnie 1 osobę dziennie tak więc na termin trzeba poczekać do ok 3 tygodni.  Nie mniej jednak jeżeli bardzo zależy Ci na czasie – napisz a napewno uda się nam coś wyczarować w dogodnym dla Ciebie terminie!

Zadaj pytanie